ГоловнаНовини › Wipro і HPE запропонують віртуальну інфраструктуру за моделлю «ІТ як послуга»

Wipro і HPE запропонують віртуальну інфраструктуру за моделлю «ІТ як послуга»

Wipro і HPE запропонують віртуальну інфраструктуру за моделлю «ІТ як послуга»

Wipro і HPE запропонують віртуальну інфраструктуру за моделлю «ІТ як послуга»
Компанія Hewlett Packard Enterprise оголосила про розширення співпраці з Wipro, одним з найбільших світових постачальників ІТ-послуг. Партнери будуть спільно пропонувати набір рішень для роботи з гібридною хмарою і інфраструктурою по моделі «ІТ як послуга».
Wipro буде використовувати HPE GreenLake у своєму портфелі послуг, пропонуючи замовникам гнучку, адаптивну модель що забезпечує однаковість хмарних можливостей споживання ІТ по підписці з оплатою за фактом використання. З її допомогою підприємства зможуть прискорити процес цифрової трансформації без великих початкових капіталовкладень і витрат на надлишкові потужності, а також отримати високий рівень локального контролю, безпеки і відповідності вимогам.
HPE і Wipro співпрацюють уже протягом багатьох років і пропонують рішення по перетворенню робочих місць і модернізації ЦОД для підприємств з різних галузей по всьому світу.
Пандемія Covid-19 змусила компанії переглянути і прискорити плани з цифрової трансформації, особливо щодо створення гібридних робочих місць для віддаленої роботи. Віртуальне робоче місце Wipro virtuadesk, яке доступне за моделлю «ІТ як послуга», в поєднанні з HPE GreenLake забезпечить безперервність бізнес-процесів і дозволить оновити екосистему робочого місця за допомогою надійного VDI-рішення на базі штучного інтелекту, аналітики і автоматизації.
Спільне рішення також надасть високу швидкість і гнучкість доступу до додатків поряд з централізованим ІТ-управлінням і індивідуальними планами аварійного відновлення, розробленими з урахуванням потреб замовника.
Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela
Поділитися