ГоловнаНовини › HPE представила першу в галузі архітектуру 5G Open RAN

HPE представила першу в галузі архітектуру 5G Open RAN

HPE представила першу в галузі архітектуру 5G Open RAN

Компанія Hewlett Packard Enterprise анонсувала випуск стека рішень HPE Open RAN Solution Stack для комерційного розгортання відкритих мобільних мереж п’ятого покоління (Open RAN).

Як повідомляється, стек рішень включає ПО для оркестрації і автоматизації, макети інфраструктури для мереж радіодоступу і оптимізовану для операторів зв’язку апаратну інфраструктуру.

Програмне забезпечення HPE для управління сервісами і оркестрації підтримує телекомунікаційні мережі від периферії мережі до ядра, знижуючи ризики і дозволяючи операторам скористатися перевагами 5G.

Також наголошується, що в стек рішень HPE Open RAN Solution Stack входить сервер HPE ProLiant DL110 Gen10 Plus – перший в галузі сервер, оптимізований під робочі навантаження Open RAN.

Ключова перевага в розгортанні масштабуємої платформи Open RAN – можливістю управляти і розподіляти робочі навантаження на тисячах станцій на кордоні мережі.

Єдність і уніфікація операцій від ядра мережі до її периферії можливі завдяки вбудованим в сервер HPE ProLiant засобів безпеки та управління, включаючи технологію «HPE Silicon Root of Trust».

Сервер HPE ProLiant DL110 Gen10 Plus є новим членом великого портфеля продуктів HPE для операторів зв’язку, який також включає конвергентні системи HPE Edgeline Converged Edge Systems. При необхідності централізації кількох вишок зв’язку передбачається використання сервера HPE ProLiant DL360 Gen10.
Поділитися