ГоловнаНовини › Data Protector – резервне копіювання ваших віртуальних середовищ

Data Protector – резервне копіювання ваших віртуальних середовищ

Data Protector – резервне копіювання ваших віртуальних середовищ

Продовжуємо розгляд переваг і особливостей Data Protector.

Сьогодні – про резервне копіювання ваших віртуальних середовищ з функцією ВМ-узгодженого резервного копіювання в середовищах VMware та Hyper-V!

Data Protector Express підтримує резервне копіювання та відновлення віртуальних середовищ та має ряд функціональних особливостей: швидку інтеграцію, підтримку хмарних служб та засобів шифрування.

Дане ПЗ забезпечує прогнозне ліцензування на основі сокету без необхідності виділення віртуальних ресурсів на операцію моніторинга.

ВМ-узгоджене резервне копіювання (з агентом або без нього) у відповідності з вашими вимогами. Для відновлення без агенту використовується API VMware або Microsoft Hyper-V для резервного копіювання чисельних ВМ та дисків ВМ (паралельно та послідовно) на резервний пристрій. Також підтримується функція апаратного резервного копіювання без агентів, яка миттєво інтегрується в сховища для виконання резервного копіювання, знижуючи навантаження на гіпервізор та покращуючи показники продуктивності та працездатності ВМ.

Розширене відновлення для VMware містить численні функції, у тому числі:
– функції гранулярного відновлення без кешування, що дозволяє повністю відновити ВМ перед переглядом вмісту файлів;
– гранулярного відновлення з кешуванням для відновлення окремих файлів безпосередньо з резервного образу віртуальної машини;
– увімкнення віртуальної машини та живої міграції віртуальної машини, що дає можливість вмикати ВМ безпосередньо з образу, який зберігається на пристроях, що підтримуються, з одночасним запуском процесу відновлення даних в кінцевому сховищі.

Хочете дізнатись більше? Пишіть нам на software@erc.ua та слідкуйте за нашими публікаціями! Наступної п’ятниці – новий пост про DataProtector!
Поділитися