ГоловнаНовини › ArcSight Intelligence

ArcSight Intelligence

ArcSight Intelligence

ArcSight Intelligence — поведінкова аналітика на рівні користувача і організації, що доповнює існуючі інструменти безпеки та надає спеціалістам у цій сфері можливість реагувати на загрози ДО моменту викрадення даних.

Платформа ArcSight Intelligence надає можливість своєчасно знаходити невідомі загрози та реагувати на них, що є надважливим у контексті стійкості бізнесу та загального рівня інформаційної безпеки підприємства.

Коротко про основні можливості ArcSight Intelligence:

 • Пошук невідомих загроз
  Виявляйте внутрішні та цілеспрямовані атаки завдяки вивченню поведінкових показників кожного суб’єкта в межах підприємства та знаходьте нетипові дії.
 • Аналіз загроз з огляду на контекст
  Оперативно аналізуйте ризики за допомогою інтуїтивно зрозумілого та простого користувацького інтерфейсу та API, які вказують на наявність відхилень, базуючись на попередніх та супутніх діях.
 • Позбавлення від інформаційного шуму
  Виділіть з мільярдів подій найбільш підозрілі, знижуючи тим самим інформаційний шум, і зосередьтеся на усуненні дійсно небезпечних загроз.
 • Підвищення продуктивності операційного центру безпеки
  Створіть комплексну систему, в рамках якої ІБ спеціалісти зможуть автоматизувати ряд процесів та спрямувати свої сили на ретельніший пошук справжніх загроз.
 • Проактивне реагування
  Дійте швидше, виконуйте оцінку ризиків і використовуйте її результати для запуску автоматизованих операцій і генерування попереджень, що забезпечує реагування до отримання реальних збитків.
 • Масштабування у міру зростання
  Архітектура платформи ArcSight Intelligence може забезпечити масштабування у відповідності з вимогами найбільших і найскладніших систем для роботи з великими даними.

Якщо у вас з’явились питання — звертайтеся, будь ласка, до наших експертів на software@erc.ua.
Поділитися