ГоловнаНовини › Vertica в режимі Eon

Vertica в режимі Eon

Vertica в режимі Eon

Коротко і по суті про Vertica в режимі Eon:

Відокремлення обчислювальних потужностей від сховища більше не обмежується хмарою!
Vertica дозволяє хмарним платформам та сучасним корпоративним центрам обробки даних використовувати переваги гнучкого розгортання, в тому числі масштабування обчислювальних потужностей окремо від сховища.

Динамічне управління робочим навантаженням, швидке нарощування обчислювальних ресурсів для відповідності попиту, що суттєво збільшився, незалежно від сховища.
Скорочуйте обчислювальні потужності для фінансової економії або для застосування обчислювальниї ресурсів у іншому місці.

Вдосконалена ізоляція робочого навантаження: можливість використовувати підкластери для надання виділених обчислювальних потужностей окремим робочим навантаженням без необхідності реплікації даних або обслуговування копії.

Підкластери забезпечують відсутність впливу робочих навантажень один на одного. Наприклад, ресурсоємні аналітичні робочі навантаження не будуть сповільнювати роботу інформаційних панелей. Масштабуйте кожний підкластер у відповідності до робочого навантаження, яке він опрацьовує, та відключайте, коли не використовуєте.
Почніть користуватися Vertica вже сьогодні та упевніться в перевагах!

Із будь-якими питаннями звертайтесь на software@erc.ua та слідкуйте за нашими публікаціями!
Поділитися