ГоловнаНовини › Що представляє собою рішення Data Protector?

Що представляє собою рішення Data Protector?

Що представляє собою рішення Data Protector?

Що представляє собою рішення Data Protector?

Це резервне копіювання та аварійне відновлення даних для диверсифікованих, динамічних та підприємств з розподіленою инфраструктурою.

Коротко про основні переваги:

 • Корпоративний рівень безпеки для застарілих та сучасних робочих навантажень.
  Спростіть та стандартизуйте захист даних у фізичних та хмарних середовищах за допомогою адаптивної архітектури на основі вдосконаленої моделі безпеки. Обробляйте до декількох мільярдів файлів, пристроїв та мультимедійних систем.
 • Найкраща у своєму класі інтеграція платформ, включаючи хмару.
  Прискорюйте та спрощуйте резервне копіювання та відновлення за допомогою комплексної матриці підтримки, включно з інтеграцією сховищ з Dell/EMC та NetApp. Резервне копіювання у хмару за допомогою інтеграції функціональності платформи для Microsoft Azure і Amazon S3 через хмарний шлюз або пристрій резервного копіювання.
 • Миттєве відновлення за допомогою вбудованих застосунків.
  Покращуйте доступність застосунків та баз даних, включаючи SAP/HANA, Oracle, Microsoft, PostgreSQL, MySQL, Sybase та DB2, завдяки фрагментарному відновленню та автоматичному відновленню на конкретний момент часу.
 • Автоматизоване відновлення після збоїв.
  Автоматизуйте аварійне відновлення з централізованим відновленням початкового стану системи з фізичних або віртуальних середовищ або на них з будь-якої існуючої файлової системи або образу. Активується одним кліком без додаткових витрат.
 • Резервне копіювання і відновлення віртуальних середовищ.
  Резервне копіювання ваших віртуальних середовищ з функцією ВМ-узгодженого копіювання (з агентом та без нього) в середовищах VMware і Hyper-V. Використовуйте розширені операції для відновлення всієї віртуальної машини або відновлення на рівні файлів.
 • Забезпечення гармонійної взаємодії, автоматизація та моніторинг.
  Відстежуйте та керуйте SLA для критично важливих застосунків за допомогою ключових показників ефективності (КПЕ) . Використовуйте інформаційну панель корпоративного класу для відстежування КПЕ резервного копіювання. Забезпечуйте гармонійну взаємодію і автоматизацію робочих процесів для скорочення часу адміністрування та мінімізації операційних помилок.

Хочете дізнатись більше? Тоді пишіть нам на software@erc.ua та слідкуйте за нашими публікаціями — у наступних постах присвячених DataProtector детальніше зупинимося на кожній з вищезазначених переваг.
Поділитися