ГоловнаНовини › SAP HANA Enterprise Cloud буде поставлятися «як послуга», завдяки HPE GreenLake

SAP HANA Enterprise Cloud буде поставлятися «як послуга», завдяки HPE GreenLake

SAP HANA Enterprise Cloud буде поставлятися «як послуга», завдяки HPE GreenLake

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про плани укласти партнерство з SAP, щоб надавати SAP HANA Enterprise Cloud за допомогою HPE GreenLake як повністю керованого сервісу в середовищі на вибір замовника – на кордоні мережі, у власному ЦОДі або в рамках колокації. Це дозволить замовникам зберігати ландшафт SAP і дані в локальній інфраструктурі, користуючись при цьому перевагами гнучкої і стабільної роботи в хмарі за передплатою завдяки рішенням SAP на базі HPE GreenLake.
Завдяки HPE GreenLake, SAP зможе забезпечувати для замовників стабільну і автоматизовану роботу в хмарі за допомогою SAP HANA Enterprise Cloud по підписці в рамках гнучкої моделі «як послуга». Надійні хмарні сервіси і інструменти аналізу відповідності нормам HPE GreenLake дозволять SAP надавати спеціалізовані послуги з експлуатації і управління додатками в локальній інфраструктурі, в середовищі на вибір замовника.
Це партнерство стане продовженням давніх багаторічних відносин HPE і SAP. Крім того, SAP вибрала HPE в якості партнера з-за глобальної присутності компанії і довіри до її визнаного бренду серед їх спільних замовників.
Нова версія SAP HANA Enterprise Cloud буде мати оптимізовану архітектуру на базі надійної високопродуктивної інфраструктури. Вона буде включати в себе обчислювальні і мережеві технології і технології зберігання, сертифіковані і попередньо налаштовані для ПО SAP.
Завдяки хмарним сервісам HPE GreenLake, SAP зможе надавати рішення в повному обсязі. Щоб відповідати основним вимогам замовників SAP щодо робочих навантажень, HPE GreenLake пройшла перевірку по контрольним показникам SAP.
Поставка, установка і управління інфраструктурою буде здійснюватися HPE. SAP буде доповнювати рішення і, використовуючи свою експертизу, виконувати експлуатацію комплексної приватної хмари від операційної системи бази даних SAP HANA і до каталогу додатків SAP HANA Enterprise Cloud, включаючи SAP S / 4HANA і SAP BW / 4HANA. SAP HANA Enterprise Cloud буде поставлятися SAP як реалізоване «під ключ» хмарне рішення по підписці в рамках моделі «як послуга».
Поділитися