ГоловнаНовини › Подорожуй в сучасний світ Oracle разом з ERC

Подорожуй в сучасний світ Oracle разом з ERC

Подорожуй в сучасний світ Oracle разом з ERC

Партнери, які купують будь-який з треків в оновленій програмі Oracle PartnerNetwork (Cloud Build, Cloud Sell, Cloud Service або License & Hardware) отримують деяку кількість Універсальних Хмарних Кредитів (УХК або UCC – Universal Cloud Credits) у якості одного з ключових переваг вибору відповідного треку.

Партнери, які обрали трек Cloud Service замість отримання УХК, можуть вибрати варіант використання цих кредитів для отримання знижки при замовленні демонстраційного середовища SaaS. Крім виділених в рамках придбання трека УХК партнери можуть придбати додаткові хмарні кредити зі знижкою 55% для використання лише для розробки, демонстрації та тестування. Можуть застосовуватися додаткові обмеження.

Універсальні Хмарні Кредити, які виділяються при купівлі треків можуть використовуватися для тестування, розробки і демонстрації в новому хмарному середовищі або для поповнення існуючого хмарного середовища, яке було надано в рамках оновленої OPN. Цими кредитами не можна поповнити середовища, придбані раніше за іншими програмами.

Універсальні Кредити будуть доступні за моделлю Annual Commit з датою закінчення/поновлення, що збігається з датою поновлення партнерства в програмі OPN. Якщо УК, отримані в рамках придбання треків будуть використані, будь-яке додаткове використання хмарних ресурсів в цьому хмарному середовищі буде виставлено партнеру окремим рахунком як «Перевитрата» (Overage).

Для доступу до УК, виділеним для вашої компанії в рамках купівлі треків:

 • Коли купуєте трек в Oracle Partner Store, оберіть у формі пункт “Universal Credits for Oracle PaaS / IaaS Environments for Testing Development and Demonstration purposes” (дана опція буде обрана за замовчуванням у всіх треках, крім Cloud Service).
 • Вкажіть email людини, яку ви хочете зробити адміністратором хмарного облікового запису (Cloud Administrator).
 • Оберіть пункт «Згоден з умовами» (Agree to the terms).
 • Якщо ви хочете додати ваші Універсальні Кредити до існуючого хмарного середовища, отриманого в рамках оновленої OPN, вкажіть, будь ласка, номер Subscription Plan Management (SPM) для вашого існуючого контракту. Якщо ви не знаєте ваш номер SPM, зверніться в Partner Assistance.
 • Обраний адміністратор хмарного облікового запису отримає спеціальний лист-запрошення з посиланням для початку роботи з хмарним середовищем.
 • Адміністратор хмарного облікового запису зможе додати інших користувачів після успішного початкового налаштування хмарного середовища.
 • В процесі оновлення треку (при щорічному оновленні партнерства в OPN), ви зможете поповнити ваше хмарне середовище знову виділеними УК в рамках придбання цього треку, заповнивши відповідне поле у формі його купівлі.

 

 • Попередні умови
  Придбання треку (Cloud Build, Cloud Sell, Cloud Service або License/Hardware)

 

 • Для кого/хто може зробити
  Адміністратор партнерського облікового запису (Partner Administrator)

Корисні посилання (інформація англійською)

FAQs on the Universal Credits Enabler Allotted with Track Enrollment: bit.ly/3dOrkx7
Enrolling in a Track: bit.ly/2PPpc0a
Adding Users and Assigning Roles in Universal Credit Account: bit.ly/2Oyx0CM
Eligible IaaS/PaaS Services for Use with Universal Credits Enablers: bit.ly/3dNViS2
Monitoring Overage and Credit Balance: bit.ly/3mzIhzj
Purchasing Discounted Universal Credits: bit.ly/3uCoAJZ
Поділитися