ГоловнаНовини › Офіс президента закликає українців обмежити споживання енергії!

Офіс президента закликає українців обмежити споживання енергії!

Офіс президента закликає українців обмежити споживання енергії!

Сьогоднішній день знов видався важким для всіх українців, проте тримаємо спокій!
З огляду на вранішні масовані російські обстріли, коли більше половини ракет було збито, половину незбитих вцілила у загальні цивільні об’єкти, є й потрапляння в об’єкти критичної інфраструктури.
Офіс президента закликає українців обмежити споживання енергії з 17:00 до 22:00, щоб зменшити навантаження на енергосистему, адже сьогодні буде один з найскладніших вечорів для української енергетики.
Група компаній ERC підтримує запропоновані заходи, тому ухвалено рішення, що робочий день триватиме до 17.00 години, з 17-ї вимикаємо робочі комп’ютери та інші прилади в офісі, залишаючи лише мінімум критично важливих. Просимо долучатись до економії! Щодо режиму роботи завтра – поки без змін, стандартно!
Якими електроприладами краще взагалі не користуватися в піковий період чи значно обмежити їх використання сьогодні, 10 жовтня з 17.00 до 22.00 години – серед них пральні й посудомийні машини, обігрівачі, електрочайники або кавоварки, телевізори, комп’ютери чи кондиціонери. Це допоможе запобігти критичним навантаженням на електромережі! Діє загальна логіка – слід вимкнути точно найпотужніші прилади, та й інші, втім, теж. Також є порада – не користуватись ліфтами.
Тримаймось! Переможемо!
Поділитися