ГоловнаНовини › HPE завершила придбання провідного розробника технології SD-WAN

HPE завершила придбання провідного розробника технології SD-WAN

HPE завершила придбання провідного розробника технології SD-WAN

Компанія Hewlett Packard Enterprise оголосила про завершення процедури купівлі Silver Peak, провідного розробника технології SD-WAN (Software-Defined Wide Area Network).
Сума угоди склала $ 925 млн. Silver Peak стане частиною бізнесу Aruba, компанії Hewlett Packard Enterprise.
Очікується, що придбання дозволить посилити платформу Aruba ESP (Edge Service Platform) і запропонувати комплексне хмарне рішення, що об’єднує всі аспекти дротової, бездротової локальної (LAN) та глобальної (WAN) мережі.
Об’єднання Aruba і Silver Peak має зміцнити бізнес HPE в сегменті Intelligent Edge і сприяти зростанню доходів і валового прибутку в цьому сегменті.
Засновник і генеральний директор Silver Peak Девід Хьюз (David Hughes) приєднається до HPE в якості старшого віце-президента WAN-напрямку компанії Aruba.
Очікується, що угода стане нейтральною стосовно показників прибутку на акцію, що не відносяться до чистого доходу (non-GAAP) у 2022 фінансовому році.
15 жовтня 2020 року HPE проведе засідання аналітиків з цінних паперів (Securities Analyst Meeting), де обговорять, яким чином інтеграція Silver Peak вплине на розвиток HPE, збільшення вартості і прибутку компанії.
Поділитися