ГоловнаНовини › HPE оновила лінійку масивів для SMB, представивши MSA Gen6 1060 і 2060.

HPE оновила лінійку масивів для SMB, представивши MSA Gen6 1060 і 2060.

HPE оновила лінійку масивів для SMB, представивши MSA Gen6 1060 і 2060.

HPE оновила лінійку масивів для SMB, представивши MSA Gen6 1060 і 2060
Hewlett Packard Enterprise (HPE) минулого тижня анонсували наступне покоління HPE Modular Smart Array (MSA), HPE MSA Gen 6 – високопродуктивне і автоматизоване рішення гібридного (SSD / HDD) зберігання даних, прийнятне для обмеженого бюджету підприємств малого та середнього бізнесу (SMB).
MSA користуються заслуженою популярністю у невеликих підприємств за доступну ціну і непогану продуктивність.
Що ж нас очікує в оновленні?
  • Форм-фактор у MSA залишився тим же: 2U основне шасі (вміщує 24 2,5 “або 12 3,5” накопичувачів) з двома контролерами, які підтримують протоколи SAS, iSCSI або Fibre Channel (один з перерахованих).
  • Процесори в контролерах були замінені на більш потужні і на додаток до них додані ASIC, які повинні прискорити операції з RAID-групами. Об’єм кеш пам’яті був збільшений до 24 Гбайт. Механізм багаторівневого зберігання був повністю перероблений і називається тепер «Tiering v2.0» і крім нової назви обіцяє бути більш ефективним.
  • Завдяки новим службам даних і сучасній архітектурі HPE MSA Gen 6 малі і середні підприємства можуть заощадити гроші, забезпечивши безпеку своїх найцінніших даних і легкий доступ до них для співробітників, незалежно від того, звідки вони працюють.
  • Клієнтам, які займаються бізнесом на вимогу, таким як потокова передача мультимедіа та онлайн-навчання, HPE MSA полегшить управління розподіленими додатками і робочими навантаженнями.
«HPE безперервно розвиває і вдосконалює сімейство продуктів MSA протягом шести поколінь, приділяючи особливу увагу балансу між продуктивністю і доступністю, а також простоті і зручності користування», – сказав Кріс Пауерс, віце-президент HPE.

Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до наших спеціалістів: erc_hpe@erc.ua
Поділитися