ГоловнаНовини › FORTIFY APPLICATION SECURITY

FORTIFY APPLICATION SECURITY

FORTIFY APPLICATION SECURITY

Автоматизовані системи безпеки дозволяють розробникам та спеціалістам усувати вразливості та створювати безпечне ПЗ.

Система #Fortify дозволяє створювати комплексні рішення для забезпечення захисту застосунків з гнучкими можливостями тестування на локальному майданчику та тестування за вимогою. Це дозволяє охопити весь життєвий цикл розробки програмного забезпечення та масштабувати його у відповідності з вимогами.

Зосередженість на результаті
Зосередитися на найголовнішому дозволяє низький рівень хибнопозитивних результатів. За допомогою інструментів аналізу безпеки дегко виявити вразливості в проєкті розробника, а за рахунок використання технологій машинного самонавчання — скоротити час аудитів.

Швидкий запуск за допомогою професіоналів
Всього за один день можливо запустити систему безпеки застосунків. Отримайте допомогу команди експертів, які забезпечать оптимізацію, перевірку і видалення хибнопозитивних результатів в рамках послуг, що цілодобово надаються техпідтримкою в будь-якій країні світу. Стосується і локальної версії, і сервісу, і гібридної конфігурації.

Інтеграція в інструментарій CI/CD
Інтеграція із CI/CD робить процес контролю безпеки невід’ємною частиною створення і випуску програмних продуктів, що забезпечує повну автоматизацію і підтримку робочих процесів. Інтегровані засоби обробки багів дозволяють усувати вразливості і реєструвати відповідні дані.

Автоматизація і масштабування
Розширити можливості системи? Це можливо за рахунок впровадження технології централізованого сканування з підтримкою програм AppSec, які можуть виконувати тисячі сканувань в день. Автоматизуйте функції безпеки в середовищі CI/CD за допомогою існуючих інструментів.

P.S. Рішення Fortify було визнано кращим серед корпоративних технологій за версією Gartner: https://www.microfocus.com/…/critical-capabilities…
Поділитися