ГоловнаНовини › Data Protector – найкраща у своєму класі інтеграція платформ, включаючи хмару.

Data Protector – найкраща у своєму класі інтеграція платформ, включаючи хмару.

Data Protector – найкраща у своєму класі інтеграція платформ, включаючи хмару.

Прискорюйте і спрощуйте резервне копіювання та відновлення за допомогою комплексної матриці підтримки разом з інтеграцією сховищ та резервним копіюванням у хмару.

Комплексна матриця підтримки Data Protector дозволяє стандартизувати захист даних у фізичних та віртуальних середовищах, в яких містяться різноманітні сховища, операційні системи та гіпервізори, і виконувати резервне копіювання даних на різні типи носіїв: диски, стрічку, хмару тощо.

Засоби інтеграції в сховища ПЗ для резервного копіювання без простоїв при використанні сховищ Micro Focus дозволяють Data Protector створювати, копіювати та каталогізувати миттєві знімки малого об’єму, орієнтовані на застосунки. Миттєве відновлення дозволяє розміщувати необхідну кількість миттєвих копій в масиві пам’яті та відновлювати з них обрані дані.

Інтеграція з інтерфейсами програмування застосунків StoreOnce Catalyst та EMC Data Domain Boost дає можливість проведення об’єднаної дедуплікації даних, що розміщуються на сервері застосунків, на медіасервері або на цільовому пристрої зберігання резервних копій, знижуючи обсяг використання мережевого діапазону.

Інтегровані засоби резервного копіювання і відновлення на основі NDMP можна використовувати разом зі сховищами Dell EMC, NetApp і Hitachi, що спрощує налаштування NDMP-конфігурації резервних копій та управління ними.

Резервне копіювання у хмару виконується з базовими засобами інтеграції, хмарних шлюзів або приладів резервного копіювання.

  • Базові засоби інтеграції для сховищ Microsoft Azure, Amazon S3 та S3 на базі API — Ceph і Scality — забезпечують безперебійне резервне копіювання у хмару
  • Підтримка хмарних шлюзів, в тому числі StoreSimple для Azure та Amazon AWS, дозволяє викачати дані резервних копій у хмару, якщо необхідно використовувати шлюз
  • Підтримка пристроїв резервного копіювання, таких як StoreOnce CloudBank, гарантує безперешкодне передавання даних між локальними резервними сховищами та хмарними платформами: Amazon S3 або Microsoft Azure без використання шлюзу

Про Data Protector продовжимо наступної п’ятниці.

А із запитаннями – звертайтеся на software@erc.ua!
Поділитися