ГоловнаНовини › Data Protector – гармонійна взаємодія, автоматизація і моніторинг.

Data Protector – гармонійна взаємодія, автоматизація і моніторинг.

Data Protector – гармонійна взаємодія, автоматизація і моніторинг.

І цього гарного п’ятничного вечора ми продовжуємо розгляд переваг і особливостей Data Protector: цього разу про забезпечення гармонійної взаємодії, автоматизацію і моніторинг

Відслідковуйте та управляйте SLA для критично важливих застосунків з допомогою ключових показників ефективності (КПЕ). Оцініть зручність формування детальних звітів за допомогою єдиної консолі. Використовуйте інформаційну панель корпоративного класу для вістежування КПЕ резервного копіювання. Забезпечуйте гармонійну взаємодію і #автоматизацію робочих процесів для скорочення часу адміністрування та мінімізації операційних помилок.

Вбудована функція звітів є у версіях Data Protector Express та Data Protector Premium. Дозволяє адміністраторам переглядати статистику резервного копіювання клієнтів, ліцензії, сеанси, конфігурації, розклади та інші дані для ефективного контроля середовища резервного копіювання.

Вбудований механізм прогнозної аналітики дозволяє будувати графіки та створювати моделі на основі сценаріїв, розпізнавати потенційні конфлікти в розкладі та використовуваних ресурсах, а також вплив нових навантажень на інфраструктуру резервного копіювання, завдяки чому забезпечується ефективніше управління та планування процесів резервного копіювання.

ПЗ Business Value Dashboard (BVD) дозволяє керівникам та адміністраторам переглядати статистику успішних операцій резервного копіювання.

ПЗ Operations Orchestration інтегрує робочі процеси Data Protector для автоматизації регулярних процедур резервного копіювання та відновлення файлів, контролю задач диспетчера, виділення ресурсів засобами резервного копіювання, контроля стану диспетчерських служб, перевірки резервних копій та даних на носіях і управління сеансами.

Хочете дізнатись більше? Пишіть нам на software@erc.ua та слідкуйте за нашими публікаціями! Наступної п’ятниці – новий пост про DataProtector!
Поділитися