ГоловнаНовини › Data Protector – автоматичне аварійне відновлення

Data Protector – автоматичне аварійне відновлення

Data Protector – автоматичне аварійне відновлення

Автоматизуйте аварійне відновлення з централізованим відновленням початкового стану системи з фізичних чи віртуальних систем або на них з будь-якої існуючої файлової системи або образу з DataProtector.

Відновлення з нуля для клієнтів Windows та Linux забезпечує функція вдосконаленого автоматичного відновлення після збоїв (Enhanced Automated Disaster Recovery, EADR), що дозволяє клієнтам та диспетчерам автоматично збирати відповідну інформацію про середовище в контрольних точках і створювати пакети даних ОС та файли конфігурації у вигляді єдиного образу для відновлення.

Функція відновлення після збоїв одним кліком (One Button Disaster Recovery, OBDR) дозволяє використовувати пристрій OBDR для копіювання образу на носій. У випадку збою пристрій OBDR використовується для завантаження системи безпосередньо з носія.

Відновлення з нуля для клієнтів UNIX забезпечує функція відновлення після збоїв з копіюванням на диск (Disk Delivery Disaster Recovery, DDDR), яка дозволяє Data Protector відновлювати пошкоджені дані на диску за допомогою резервного диску, якщо система недоступна або шляхом створення нової системи, якщо зв’язок з системою клієнта присутній.

Хочете дізнатись більше або маєте запитання?
Пишіть нашим експертам на software@erc.ua!
Поділитися