ГоловнаНовини › ArcSight. Аналізуйте глибше. Дізнавайтесь більше.

ArcSight. Аналізуйте глибше. Дізнавайтесь більше.

ArcSight. Аналізуйте глибше. Дізнавайтесь більше.

Інтелектуальна адаптація ресурсів SecOps для підвищення ефективності SOC та стійкості інформаційної безпеки — це ArcSight.

Чому саме ArcSight?
ArcSight — цілісне рішення SecOps, що забезпечує надійність #SOC. ArcSight гарантує швидше і точніше виявлення відомих та невідомих загроз за допомогою багаторівневої аналітики, спрощує роботу спеціалістів за рахунок уніфікованого інтерфейсу та пришвидшує реагування на загрози завдяки вбудованим можливостям SOAR.

Чим ArcSight вирізняється серед інших рішень?

  • Багаторівнева аналітика.
    Платформа #ArcSight поєднує кореляцію в режимі реального часу, збір інформації та розширене виявлення загроз, поведінковий аналіз та інтеграцію з MITRE ATT&CK для пріоретизації найважливіших загроз.
  • Єдина платформа.
    ArcSight спрощує роботу #SecOps, пропонуючи комплексне та уніфіковане рішення з однією платформою даних, загальною системою зберігання та інтерфейсом.
  • Автоматизація.
    Забезпечуйте ефективну взаємодію спеціалістів та обладнання. Машинний аналіз та автоматизація виявляють потенційні загрози та починають реагувати на них, скорочуючи навантаження та оптимізуючи робочий процес аналітиків.

Якщо у вас з’явились питання — звертайтеся, будь ласка, до наших експертів на software@erc.ua або задавайте їх у коментарях.
Поділитися