ГоловнаКаталог курсів › Корпоративні бездротові мережі HP (HL047S)

Корпоративні бездротові мережі HP (HL047S)

Код курсу
HL047S
40
годин
5
днів
Корпоративні бездротові мережі HP (HL047S)

АНОТАЦІЯ

Даний курс дає слухачам навички та інструменти для успішного планування, проектування, впровадження та усунення несправностей в бездротових мережа корпоративного рівня, а такоже методи інтеграції з провідний інфраструктур.

В курсі детально розглянуті бездротові корпоративні рішення, що використовують Mobility Traffic Management (MTM) і пріорітезацію бездротового трафіку. У великих сучасних компаніях бездротові мережі ростуть не тільки в розмірах, але і в складності. Планування і дизайн бездротовіх мереж часто спрощують, незважаючі на велику кількість параметрів, які необхідно врахувати, в тому чіслі радіочастотне покриття, разміщення точок доступу, число користувачів, число гостьових користувачів, потужність сигналу та інші. В якості вирішення для завдання проектування в курсі розглянуто інструмент HP RF Planner.

До важливих сторін належить і безпека. Питання номер один для CIO відносно бездротових мереж – це безпека. В курсі вельми детально розглянуті рішення відносно усунення загроз безпеки на основе політик, что дозволяють точно дотримуватись стандартів безпеки.

Курс готовит такоже кандидатів до здачі іспіту HP0-Y27 на статус HP Master ASE – Wireless Networks Implementer v1 програми сертифікації HP ExpertONE.

АУДИТОРІЯ

Партнери HP, клієнти і співробітніки, заняття розробкою, впровадження і підтрімкою корпоративних бездротовіх мереж, заснований на бездротових продуктах і ​​рішеннях HP MSM, в тому числі системні інженери, системні архітектори, співробітніки IT-відділів клієнтів, віїзні інженери та інженери тех. підтримки call-центру HP.

ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА

Рекомендовано наявність у слухача знань в обсязі однієї з Наступний сертіфікацій:

HP ASE – Wireless Networks [2011]
CCIE – Wireless certification

ЗМІСТ КУРСУ

Впровадження та налаштування корпоративних бездротовіх рішень HP
Рішення Network Operations Center (NOC) для гостьовий доступ
Mobility Traffic Manager (MTM) з одним и декількома контролерами MSM
Пошук и Усунення несправностей в функціях и рішеннях корпоративного рівня, в тому чіслі в MTM, налаштування безпеки, якості сигналу (інтерференція, проблеми взаємодії 802.11b / g / n, оптимізація бездротової мережі і проблеми, пов’язані з провідною Мережа)
Планування і дизайн бездротовіх проектів з Використання інструмантів таких, як RF Planner
Інструменти управління WLAN в продукті PCM Такі, як Mobility Manager
Пріорітезація чутлівого до затрімок трафіку на всьому шляху между бездротовім и кінцевім прістроєм
Проектування, налаштування та впровадження корпоративних рішень бездротової безпеки, что Працюють за принципом IPS / IDS

Додаткову інформацію за навчальною програмою HP в Україні ви можете отриматі на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ:

  • мережевий адміністратор
  • Системний адміністратор
  • системний архітектор
  • системний інженер
Поділитися
реєстрація на курс
* обов'язкові поля для заповнення

Для попереднього запису на курси або уточнення інформації зателефонуйте за телефонами: +380 44 230 34 74

E-mail: education@erc.ua