ГоловнаКаталог курсів › Адміністрування Linux – Частина I (H7091S)

Адміністрування Linux – Частина I (H7091S)

Код курсу
H7091S
40
годин
5
днів
Адміністрування Linux – Частина I (H7091S)

АНОТАЦІЯ

Програма навчання HP з адміністрування Linux унікальна своєю нейтральністю по відношенню до вибору дистрибутива. Лекції загальні для всіх родин Linux, а на практичні заняття інструктор вибирає оптимальний дистрибутив, виходячи з потреб групи: Red Hat, SUSE або Fedora Core.

У разі, якщо ви раніше з LINUX не працювали, але хотіли б навчитися за даною програмою, радимо скористатися знаходиться у вільному доступі (http://www.lib.ru/LINUXGUIDE/) літературою по LINUX для початківців. Рекомендуємо такі керівництва, як http://www.lib.ru/LINUXGUIDE/lig.html і http://www.lib.ru/LINUXGUIDE/vodol.txt, або їх друковані аналоги, які містять більш повні і оновлені відомості. Якщо ви намітили в подальшому розвиватися і як фахівець з UNIX, то логічно буде почати з основ цієї операційної середовища (наприклад, пройшовши курс HP 51434S). І вже після такої попередньої підготовки (доповненої практичними діями по установці системи) можна буде сміливо приступати до циклу наших тренінгів по LINUX в ​​області адміністрування систем і мереж.

У цьому 5-денному курсі докладно розглядається установка, налаштування і підтримка Linux систем. В курсі приділено увагу типовим проблемам, що виникають на робочих станціях і серверах. Матеріал максимально націлений на отримання практичного досвіду. Розглядаються наступні теми: встановлення та налаштування, процес завантаження, адміністрування користувачів і груп, включаючи адміністрування файлової системи (квоти, FACL, RAID, LVM), автоматизація рутинних завдань, адміністрування мережі, SELinux, управління пакетами, файли журналів, діагностика проблем і багато іншого. Лабораторні роботи виконуються на Red Hat Enterprise Linux 6 або SUSE Linux Enterprise 11.

ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ

Спільно з курсом “Администрирование Linux – Часть II (H7092S)” є рекомендованою програмою підготовки до отримання наступних сертифікацій по Linux: LPI Levels 1 & 2, Sair Linux / GNU Level 1 і RedHat Certified Engineer (RHCE).

НА КОГО РОЗРАХОВАНИЙ

Курс буде цікавий всім, хто зацікавлений у вивченні адміністрування Linux і має деяку навичку використання Linux або UNIX. Досвідченим системним адміністраторам надасть безсумнівну допомогу в підготовці до Linux-сертифікації.

ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА

Початкові знання в області LINUX / UNIX систем, передбачається досвід практичної роботи з такими системами. Студенти повинні бути знайомі з Linux або Unix оточенням. Основи, такі як файлова система Linux, управління процесами, редагування файлів не будуть висвітлені в даному курсі

Рекомендовані знання в обсязі курсу “Linux Fundamentals” U8583S
або “Основы UNIX” 51434S

КОРОТКИЙ ЗМІСТ КУРСУ

Виявлення апаратної частини, управління апаратним забезпеченням
Управління програмним забезпеченням
LMV і RAID
Адміністрування користувачів / груп
адміністрування процесів
X Window System
Моніторинг та усунення несправностей
установка RHEL6
Процес завантаження і SysV Init
Адміністрування файлової системи
Адміністрування віддалених сховищ
Безпека
Мережа
Адміністрування логування
Підготовка до встановлення
Установка SLES11
Рекомендовані ПОДАЛЬШИЙ НАВЧАННЯ
“Адміністрування Linux – Частина II” H7092S

Детальний опис курсу H7091S (англ.)

Додаткову інформацію за навчальними програмами HP в Україні ви можете отримати на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ:

  • Системний адміністратор
Поділитися
реєстрація на курс
* обов'язкові поля для заповнення

Для попереднього запису на курси або уточнення інформації зателефонуйте за телефонами: +380 44 230 34 74

E-mail: education@erc.ua