ГоловнаНовини › Veritas Alta Sales Expert Training

Veritas Alta Sales Expert Training

Veritas Alta Sales Expert Training

Пропонуємо ознайомитись з рядом нових тренінгів для продавців рішень, щодо розширення можливостей програмних рішень Veritas, пов’язаних з інноваційним хмарним портфоліо Veritas Alta. Veritas Alta об’єднує весь портфель хмарних сервісів і рішень Veritas, створюючи найповнішу платформу для управління хмарними даними, пристосовану до будь-якого середовища.

Долучайтеся до тренінгів Veritas Alta VSE, що посприяють в досягненні успіху та допоможуть вам бути на крок попереду від усього ринку.

  • Курс Veritas Alta Data Protection
    Протягом цього курсу ви дізнаєтесь, як Veritas Alta Data Protection забезпечує комплексне корпоративне рішення захисту даних ваших клієнтів в хмарі та «на землі». Цей курс покаже основні переваги Veritas Alta Data Protection, а також надасть вам можливість поглянути на те, що чекає на вас у майбутньому.
  • Курс Veritas Alta Application Resiliency
    Під час даного курсу ви дізнаєтесь про одне з основних рішень Veritas для оптимізації даних, що мінімізує ризик простою застосунків та втрати даних, допомагаючи підтримувати постійну працездатність застосунків ваших клієнтів практично на будь-якій фізичній, віртуальній або хмарній платформі.
  • Курс Veritas Alta Data Compliance & Governance
    Цей курс познайомить з портфелем рішень Veritas Alta, що допомагає спрощувати доступ до інформації, забезпечує аналітику та мінімізує ризики для організацій будь-якого розміру під час міграції в хмару.

Детальніше https://bit.ly/42M8Fun
Поділитися