ГоловнаНовини › Вебінар “Orecle Expertise & Competency Center”

Вебінар “Orecle Expertise & Competency Center”

Вебінар “Orecle Expertise & Competency Center”

Інсайти Oracle Partner Network у серії максимально інформативних вебінарів для партнерів, і на черзі – Expertise & Competency Center!

Експертиза є ключем-диференціатором у Modern OPN. Набуття експертизи це не лише доказ компетентності, а і демонстрація успіху клієнтів та підтримуваної лояльності – незалежно від того, будуєте ви, продаєте чи впроваджуєте технології Oracle.
Дізнавайтесь про цінність експертизи, можливості перепродажу в Modern OPN через Expertise і як досягти відповідності кваліфікаційним критеріям.

Дата: 9 листопада 2021
Час: 15:00 – 16:00
Реєстрація: https://bit.ly/3EUjMFd

Сесія передбачає також демонстрацію в реальному часі тих ресурсів, до яких партнери мають доступ для ефективного початку та моніторингу процесу набуття Експертизи.

Захід доступний для активних учасників OPN.
Поділитися
ГоловнаНовости › Вебинар “Orecle Expertise & Competency Center”

Вебинар “Orecle Expertise & Competency Center”

Вебинар “Orecle Expertise & Competency Center”

Инсайты Oracle Partner Network в серии максимально информативных вебинаров для партнеров и на очереди – Expertise & Competency Center!

Экспертиза является ключом дифференциатором в Modern OPN. Приобретение экспертизы – это не только доказательство компетентности, но и демонстрация успеха клиентов и поддерживаемой лояльности – независимо от того, строите ли вы, продаете или внедряете технологии Oracle.
Узнайте о ценности экспертизы, возможности перепродажи в Modern OPN через Expertise и как достичь соответствия квалификационным критериям.

Дата: 9 ноября 2021
Время: 15:00 – 16:00
Регистрация: https://bit.ly/3EUjMFd

Сессия предусматривает также демонстрацию в реальном времени ресурсов, к которым партнеры имеют доступ для эффективного начала и мониторинга процесса приобретения Экспертизы.

Мероприятие доступно активным участникам OPN.
Поділитися