ГоловнаНовини › Вебінар “Кращі практики з Oracle E-Business Suite на Oracle Database Appliance”

Вебінар “Кращі практики з Oracle E-Business Suite на Oracle Database Appliance”

Вебінар “Кращі практики з Oracle E-Business Suite на Oracle Database Appliance”

Запрошуємо взяти участь у вебінарі, який буде присвячено роботі Oracle E-Business Suite (EBS) на Oracle Database Appliance (ODA).

Дата: 22 березня о 17:00
Реєстрація: https://bit.ly/3ZKA9yJ

Під час вебінару спеціалісти Oracle ознайомлять із розгортанням EBS на ODA, докладно розберуть переваги використання, а також наведуть практичні приклади з клієнтського досвіду. Детальніше

Програма:
• Oracle E-Business Suite (EBS) та Oracle Database Appliance (ODA)
• переваги використання Oracle E-Business Suite на ODA
• поради та ресурси з найкращими практиками використання EBS на ODA
• досвід клієнтів Oracle

Oracle E-Business Suite – одна з основних лінійок продуктів Oracle – це інтегрований набір бізнес-застосунків для автоматизації процесів керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM), ланцюгами постачань (SCM) на підприємствах і плануванням ресурсів підприємства (ERP).

Oracle Database Appliance об’єднує програмні, обчислювальні, сховищні та мережеві ресурси для надання послуг баз даних для широкого діапазону користувацьких та пакетних онлайн-систем оброблення транзакцій (OLTP), баз даних у пам’яті та сховищ даних.
Зокрема, Oracle Database Appliance (ODA) розроблено на основі Oracle Database: його просто розгортати та обслуговувати, до того ж є чудовою платформою для застосунків, включно з Oracle E-Business Suite (EBS).

Реєструйтеся на вебінар вже зараз!
Поділитися