ГоловнаНовини › Вебінар “Best Practices of DevSecOps with Azure”

Вебінар “Best Practices of DevSecOps with Azure”

Вебінар “Best Practices of DevSecOps with Azure”

Незалежно від довготривалості “хмарної подорожі”, понад 75% організацій все ще стикаються з різними проблемами безпеки під час міграції програм у хмару, розробки та доставки хмарних застосунків або управління гібридними та багатохмарними середовищами.

Деякі з цих перешкод включають інтеграцію статичного та динамічного аналізу для середовища застосунків та забезпечення розповсюдження API.

Пропонуємо вам долучитися до вебінару 19 жовтня та разом з експертами обговорити як ІТ та технічним директорам, CISO та головним хмарним архітекторам подолати більшість з цих перешкод та максимізувати ефективність хмарних технологій шляхом впровадження принципів DevSecOps.

Best Practices of DevSecOps with Azure
Дата: 19 жовтня 2021
Час: 17:00 – 18:00
Реєстрація: https://bit.ly/3lj0wKd

Детальніше за посиланням.
Поділитися
ГоловнаНовости › Вебинар “Best Practices of DevSecOps with Azure”

Вебинар “Best Practices of DevSecOps with Azure”

Вебинар “Best Practices of DevSecOps with Azure”

Независимо от продолжительности “облачной путешествия”, более 75% организаций все еще сталкиваются с различными проблемами безопасности во время миграции программ в облако, разработки и доставки облачных приложений или управления гибридными и багатохмарнимы средами.

Некоторые из этих препятствий включают интеграцию статического и динамического анализа для среды приложений и обеспечения распространения API.

Предлагаем вам присоединиться к вебинара 19 октября и вместе с экспертами обсудить как ИТ и техническим директорам, CISO и главным облачным архитекторам преодолеть большинство из этих препятствий и максимизировать эффективность облачных технологий путем внедрения принципов DevSecOps.

Best Practices of DevSecOps with Azure
Дата: 19 октября 2021
Время: 17:00 – 18:00
Регистрация: https://bit.ly/3lj0wKd

Подробнее по ссылке.
Поділитися