ГоловнаНовини › Що представляє собою рішення Fortify Application Defender?

Що представляє собою рішення Fortify Application Defender?

Що представляє собою рішення Fortify Application Defender?

Що представляє собою рішення Fortify Application Defender?
Це моніторинг та захист застосунків у робочому середовищі від поширених атак та вразливостей в режимі реального часу.

Основні можливості та переваги:

 • Миттєве блокування атак
  Application Defender сприяє захисту застосунків. Дане рішення відрізняє атаки від легітимних запитів в застосунках Java та .NET, що може запобігти атаці в режимі реального часу, не порушуючи нормальної роботи застосунків.
 • Надійний багаторівневий захист
  Користуйтесь більш ніж 30-ма категоріями правил захисту на застосунки, спроб експлуатації вразливостей та інших порушень безпеки (у тому числі SQL-ін’єкції, міжсайтового скриптингу та порушень конфіденційності).
 • Видимість на рівні коду
  Application Defender забезпечує видимість логів та використання даних для веб-застосунків на Java або .NET з точністю до рядка коду для розробників. Ви можете надсилати логи та інциденти безпеки в будь-яку SIEM-систему або інший лог-менеджер без зміни відкритого коду для відповідності нормативним вимогам та кращої видимості безпеки застосунків.
 • Гнучкість впровадження
  Негайний захист без будь-яких змін у коді, централізоване управління системою безпеки за допомогою простої у користуванні консолі. Вам не доведеться додатково навчатися роботі з брандмауером веб-застосунків (WAF) — вдосконалюйте або замініть свій WAF за допомогою системи постійного захисту від відомих та невідомих загроз.

P.S. Рішення Fortify було визнано кращим серед корпоративних технологій за версією Gartner: https://www.microfocus.com/…/critical-capabilities…
Поділитися