ГоловнаНовини › Micro Focus ArcSight ESM. Аналізуйте глибше. Дізнавайтесь більше.

Micro Focus ArcSight ESM. Аналізуйте глибше. Дізнавайтесь більше.

Micro Focus ArcSight ESM. Аналізуйте глибше. Дізнавайтесь більше.

Виявлення загроз та ефективне реагування в режимі реального часу за допомогою системи моніторингу та управління подіями та інцидентами інформаційної безпеки — це про ArcSight ESM.
Володіючи розширеними можливостями збагачення даних, комплексна SIEM-платформа ArcSight ESM поєднує в собі функції виявлення і аналізу загроз у реальному часі, управління процесами безпеки і забезпечення відповідності нормативним вимогам. ArcSight ESM виявляє ознаки виникнення інцидентів в реальному часі, дозволяючи швидше на них реагувати.
Основні переваги ArcSight ESM:
  • Підключення
Отримайте уявлення про загрози в масштабах всього підприємства за допомогою провідної в галузі інфраструктури збору даних, яка сумісна з усіма пристроями управління подіями безпеки.
  • Розпізнавання
Коли мова йде про виявлення загроз, кожна секунда має значення. Пропонована ESM ефективна кореляція в режимі реального часу забезпечує швидкий спосіб виявлення відомих загроз.
  • Реагування
Координація швидкого реагування на загрози має вирішальне значення для SecOps наступного покоління. Автоматизовані відповіді та обробка робочих процесів забезпечують ефективність вашого центра із забезпечення безпеки (SOC).
  • Інтеграція
SIEM наступного покоління ефективно інтегрується з існуючими в компанії рішеннями безпеки для підвищення їх рентабельності та забезпечення багаторівневої аналітики.
ArcSight ESM покликана стати основою центра моніторингу інформаційної безпеки (SOC)!
Якщо у вас з’явились питання — звертайтеся, будь ласка, до наших експертів на software@erc.ua або задавайте їх у коментарях.
Поділитися