ГоловнаНовини › Commvault: як зменшити операційні витрати на 50% та покращити динаміку бізнесу

Commvault: як зменшити операційні витрати на 50% та покращити динаміку бізнесу

Commvault: як зменшити операційні витрати на 50% та покращити динаміку бізнесу

Ви все ще не знайшли рішення для резервного копіювання і не знаєте, чи можливо за допомогою ІТ рішень покращити динамічність бізнесу? Ми маємо відповідь — Commvault! І розглянемо його на прикладі.
«Денізбанк» входить в ТОП 10 турецьких банків та надає різноманітні фінансові послуги 40 мільйонам клієнтів, 70% з яких використовують мобільні застосунки, що генерують майдже 1,3 мільйона транзакцій щоденно.
Продуктивність резервного копіювання та відновлення вже існуючого у банку рішення вже не могла забезпечити захист даних для щоденних транзакцій, ІТ спеціалістів банку не влаштовувала занадто повільна реплікація віртуальних машин і міграція даних між внутрішньою ІТ структурою банку та хмарою Microsoft Azure. До того ж, були потрібні докладні звіти для виконання мінливих вимог законодавства щодо захисту персональних даних.
В якості нового рішення було обрано програмне забезпечення Commvault Completе Backup & Recovery та Commvault HyperScale, що дозволило збільшити масштабування продуктивності резервного копіювання та прискорити реплікацію віртуальних машин і міграцію даних.
Застосування надбудови для архівів електронної пошти з Commvault Activate дозволило забезпечити пошук даних для відповідності вимогам законодавства та мінімізувати ризик несанкціонованого доступу до даних.
У результаті «Денізбанк» з Commvault прискорив резервне копіювання і відновлення У 8 РАЗІВ і на 50% скоротив операційні витрати за рахунок використання єдиної платформи Commvault для підтримки всіх процесів міграції віртуальних машин і даних, відновлення даних та архівування електронної пошти.
З вересня 2020 року міжнародний холдинг ERC є офіційним дистриб’ютором COMMVAULT SYSTEMS в Україні та за її межами, надаючи бізнес-партнерам кваліфіковану підтримку на кожному етапі: від знайомства з рішеннями COMMVAULT до їх імплементації.
Пишіть нашим експертам — і ми знайдемо відповідь, software@erc.ua.
Поділитися