ГоловнаНовини › Commvault Command Center

Commvault Command Center

Commvault Command Center

Вам та вашим технічним спеціалістам, скоріше за все, знайома проблема, коли функціональне і, здавалося б, хороше рішення виявляється настільки складним у встановленні та подальшому керуванні, що це нівелює всі його конкурентні переваги.
У випадку з Commvault це розчарування не настане з однієї простої причини: Command Center.
Commvault Command Center™ — це користувацький вебінтерфейс для управління вашими діями щодо захисту даних і аварійного відновлення. Він пропонує параметри конфігурації за замовчуванням і оптимізовані процедури для рутинних завдань захисту та відновлення даних.
За допомогою Command Center можна налаштувати середовище захисту даних, визначити контент, що вимагає захисту, а також запускати й відстежувати завдання резервного копіювання та відновлення. Головна панель навігації дає можливість легко отримувати доступ до різних компонентів, зокрема завантажень, форм, аналітики, моніторингу та багато іншого.
Через Global Search Bar (панель глобального пошуку) можна шукати певні об’єкти CommCell і елементи навігації. А рольовий контроль надає змогу обмежувати доступ, щоб співробітники могли звертатися тільки до тієї інформації, яка їм необхідна та навіть обмежувати дії, які їм дозволено виконувати.
Це задає контрольований базис для самообслуговування, допомагаючи знизити навантаження на адміністраторів та інженерів технічної підтримки, тим самим підвищуючи їхню продуктивність.
Поділитися