ГоловнаНовини › Brothers in arms: Mission Aruba 500

Brothers in arms: Mission Aruba 500

Brothers in arms: Mission Aruba 500

Brothers in arms: Mission Aruba 500

Заслужений ветеран йде на спочинок, вже напоготові новенькі точки доступу Aruba серії 500.

За час служби на передовій точки доступу Аруба 300-ї серії проявили себе з кращого боку, показали побратимам все, на що вони здатні.

Тож тепер, зустрічайте наших новобранців, готових допомагати вам на всіх мережевих фронтах.

Бездротові точки доступу Aruba серії 500 забезпечують високопродуктивне підключення для організацій з обмеженим бюджетом, у яких збільшується кількість мобільних пристроїв, широко впроваджується Інтернет речей і зростають вимоги до мобільності.

Пристрої 500 серії підтримують новітній стандарт Wi-Fi 6 і можуть забезпечувати максимальну сукупну швидкість передачі даних 1,77 Гбіт / с (1774 Гбіт / с) для об’єктів і робочих місць, таких як школи, офіси середнього розміру і підприємства роздрібної торгівлі.

Точки доступу Aruba серії 500 також дозволяють підвищити якість обслуговування користувачів шляхом інтеграції основних технологій оптимізації Wi-Fi, що підвищують ефективність Wi-Fi й оптимізують тривалість підключення клієнтів.

Наразі анонсовано та очікують приймати остаточні замовлення до 30 вересня 2021 року, однак доступність продукції визначається оголошеною датою закінчення продажу (EOS) або вичерпанням запасів залежно від того, що наступить раніше.

Ми настійно рекомендуємо замовникам та партнерам враховувати зміни у нових замовленнях, які зазначені в цьому оголошенні.

Кінцеві етапи завершення продажу:
• Дата закінчення продажу (EOS) та закінчення терміну служби підтримки (EOSL): 31 березня 2021 року;
• Дата закінчення продажу (EOS): 30 вересня 2021 року;
• Дата закінчення терміну служби підтримки (EOSL): 30 вересня 2026 року;
• Дата закінчення гарантії: зверніться до вебсайту гарантії Аруби: https://www.arubanetworks.com/…/sup…/product-warranties/

Звертаємо вашу увагу що новенькі точи доступу вже доступні зі складу ERC.
Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela

Зацікавились? Пишіть до нас, ми будемо раді підібрати необхідне рішення для вас: erc_hpe@erc.ua
Поділитися