ГоловнаКаталог курсів › Впровадження бездротових мереж HP і пошук несправностей – прискорений курс (H3K66S)

Впровадження бездротових мереж HP і пошук несправностей – прискорений курс (H3K66S)

Код курсу
H3K66S (00467360)
40
годин
5
днів
Впровадження бездротових мереж HP і пошук несправностей – прискорений курс (H3K66S)

АНОТАЦІЯ

Даний курс дозволяє отримати знання і навички для успішного проектування, впровадження та усунення несправностей в невеликий бездротовий корпоративної мережі на основі обладнання HP. В курсі також розглянуті варіанти інтеграції з існуючою провідний інфраструктурою.

У сучасному мобільному світі бездротові мережі широко поширені в робочому середовищі, в тому числі в медичних установах, магазинах, школах, університетах. Даний курс дає міцну основу в розумінні бездротовий продуктів і рішень HP. До важливих тем варто віднести стандарти 802.11, об’єднання контролерів для високої доступності (Teaming), загальновизнані технології безпеки (WPA2, AES, і т.д.), а також основи проектування, впровадження та налаштування бездротових пристроїв HP.

Курс складається приблизно на 60% з лабораторних робіт і на 40% з лекцій та навчальних занять.

Курс також готує кандидатів до здачі іспиту HP0-Y44 на статус HP ASE – Wireless Networks Implementer v1 програми сертифікації HP ExpertONE.

АУДИТОРІЯ

Партнери, замовники і співробітники HP з досвідом від року до трьох років в області розробки, впровадження та технічної підтримки бездротових мереж на основі обладнання HP MSM, в тому числі системні адміністратори, архітектори, персонал IT-відділів, сервісні інженери HP, інженери тих. підтримки call-центрів.

ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА

Знання в обсязі курсу “Мережеві технології HP рівня доступу – прискорений курс / Accelerated HP Access Layer Network Technologies” HL042S (00646263)
або сертифікація не нижче HP AIS – Network Infrastructure [2011] або Cisco Wireless (CCNP) certification

ЗМІСТ КУРСУ

Знайомство з сімейством точок доступу і контролерів HP MSM
Розуміння основ бездротових мереж таких, як стандарти 802.11, антени, передавачі і характеристики Wi-Fi
Установки і настройка політик гостьового доступу
Налаштування Layer 2 і Layer 3 роумінгу
Первісна установка і настройка точок доступу і контролерів
Визначення вразливостей безпеки WLAN і методів їх усунення з використанням доступних технологій таких, як WPA2, 802.1X з локальним або зовнішнім сервером RADIUS
Налаштування високої доступності за рахунок об’єднання контролерів (Controller Teaming) і зв’язків типу бездротовий міст (Mesh)
У модулі по усуненню несправностей розглянуті проблеми, пов’язані з підключенням клієнтів, безпекою, об’єднанням контролерів. До застосовуваних інструментів відносяться InSSIDer, Network Monitor, Omnipeek.

Додаткову інформацію за навчальними програмами HP в Україні ви можете отримати на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ:

  • мережевий адміністратор
  • Системний адміністратор
  • системний архітектор
  • системний інженер
Поділитися
реєстрація на курс
* обов'язкові поля для заповнення

Для попереднього запису на курси або уточнення інформації зателефонуйте за телефонами: +380 44 230 34 74

E-mail: education@erc.ua