ГоловнаКаталог курсів › Створення кластерів в RedHad Enterprise Linux і управління системами зберігання даних/RHEL Clustering and Storage Management (HK967)

Створення кластерів в RedHad Enterprise Linux і управління системами зберігання даних/RHEL Clustering and Storage Management (HK967)

Код курсу
HK967
24
години
3
дня
Створення кластерів в RedHad Enterprise Linux і управління системами зберігання даних/RHEL Clustering and Storage Management (HK967)

АНОТАЦІЯ

В курсі розглядаються технології створення кластерів з високою доступністю і управління системами зберігання даних для операційного середовища Red Hat Enterprise Linux 6 +. Кожен слухач отримує 3 незалежні системи і будує свій кластер відповідно до кращих з вироблених на сьогодні методик і можливо було більшим набором сервісів. Учасники конфігурують свої кластери з використанням декількох маршрутів для підключення по iSCSI протоколу до мережі зберігання даних (SAN) c використанням управління логічними томами cLVM (Clustered LVM) і файлової системи GFS2 (Red Hat Global File System). Кластери конфігуруються і управляються за допомогою як графічного інтерфейсу, так і можливостей командного рядка. Конфігурація кластера включає в себе такі розширені теми, як використання топології мереж з подвійним кільцем (dual-ring) для Corosync Cluster Engine, відмовостійкі домени (failover domains) і QDisk з евристикою.

АУДИТОРІЯ

Досвідчені системні адміністратори Linux

ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА

Курс вимагає розширених знань з адміністрування Linux-систем. Ці навички можна придбати, пройшовши курси U8583S “Основы использования и администрирования Linux” і H7091S “Администрирование Linux – Часть I”.

Підтримувані версії

Red Hat Enterprise Linux 6 +

КОРОТКИЙ ЗМІСТ КУРСУ

Введення в кластерінг і управління СГД
Технології зберігання даних
ISCSI
Управління пристроями на рівні ядра / Kernel Device Management
Device Mapper and Multipathing
Управління логічними томами / Logical Volume Management
Global File System (GFS) 2
Quorum and the Cluster Manager
Fencing and Failover
Resource Group Manager
Детальний опис курсу HK967 (англ.)

Додаткову інформацію за навчальними програмами HP в Україні ви можете отримати на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ:

  • Системний адміністратор
Поділитися
реєстрація на курс
* обов'язкові поля для заповнення

Для попереднього запису на курси або уточнення інформації зателефонуйте за телефонами: +380 44 230 34 74

E-mail: education@erc.ua