HP-UX: Системна і мережева безпека / HP-UX Security (H3541S)
H3541S

АНОТАЦІЯ
В курсі розглядаються методи і засоби захисту системи HP-UX. Розглядаються як засобу захисту самої операційної системи HP-UX, так і засоби захисту в мережах.
Розширена програма з адміністрування HP-UX допоможе системному адміністратору після оволодіння основними навичками спеціалізуватися в таких областях, як безпека (H3541S), управління продуктивністю (H4262S, H5081S), усунення несправностей (H4264S), управління розділами Superdome (U5075S).
ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ
Після проходження цих курсів ви зможете офіційно зафіксувати свої знання в області HP-UX, здавши один відповідний іспит HP Certified Professional і отримавши сертифікат Certified System Engineer (CSE).
АУДИТОРІЯ
Системні і мережеві адміністратори HP-UX, технічні керівники, відповідальні за захист систем HP-UX в мережах
ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА
“Основи UNIX” або еквівалентні знання, 51434S
“HP-UX: Адміністрування систем і мереж – Частина I” H3064S або еквівалентний досвід,
“HP-UX: Адміністрування систем і мереж – Частина II” H3065S або еквівалентний досвід.
КОРОТКИЙ ЗМІСТ КУРСУ
Збір інформації про цільовій системі
Брандмауери (Firewalls)
Потаємні двері (Back doors)
Захист в RPC, NIS, NIS + і Kerberos
Засоби перехоплення і proxies
Виявлення злому системи і реакція на інциденти в області безпеки
Як хакер отримує доступ до системи і привілеїв
Аудит в захищених системах (Trusted systems)
Захист в WWW
Аспекти захисту в NFS
Попереджуючий захист системи
РЕКОМЕНДОВАНО ПОДАЛЬШЕ НАВЧАННЯ
“HP-UX: Діагностика системи і мережі”, H4264S
“HP-UX: Налаштування системи”, H4262S
“HP-UX Logical Volume Manager (LVM)”, H6285S
“HP ServiceGuard – Частина I”, H6487S
Додаткову інформацію за навчальними програмами HP в Україні ви можете отримати на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html
ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ:
- мережевий адміністратор
- Системний адміністратор
Для попереднього запису на курси або уточнення інформації зателефонуйте за телефонами: +380 44 230 34 74
E-mail: education@erc.ua