ГоловнаКаталог курсів › Архітектура на AWS

Архітектура на AWS

24
години
3
дня
Архітектура на AWS

Цей курс з архітектури AWS охоплює основи побудови ІТ-інфраструктури на Amazon Web Services (AWS). Курс призначений для навчання архітекторів рішень, як оптимізувати використання хмари AWS шляхом розуміння сервісів AWS, як ці сервіси вписуються в хмарні рішення. Тематичні дослідження протягом усього курсу демонструють, як деякі клієнти AWS розробили свою інфраструктуру, а також стратегії і послуги, які вони впровадили.

У цьому авторизованому курсі Amazon Web Services (AWS) ви вивчите всі необхідні навички для розробки своїх ІТ-рішень на AWS. Отримайте глибокі знання про платформу AWS і про те, як використовувати сервіси AWS для вашого конкретного хмарного додатка.

Це 3-х денний практичне навчання надає актуальні хмарні практики AWS і принципи архітектури AWS, що охоплюють весь процес проектування ІТ-інфраструктури від початку до кінця. Після курсу ви будете повністю готові для створення і масштабування більш ефективного і надійного ІТ-рішення в хмарному середовищі AWS.

Цей курс Architecting on AWS підготує архітекторів рішень до успішної здачі офіційного екзамену і стане сертифікованим архітектором рішень AWS – Associate.

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ:

  • архітектор рішень
Поділитися
реєстрація на курс
* обов'язкові поля для заповнення

Для попереднього запису на курси або уточнення інформації зателефонуйте за телефонами: +380 44 230 34 74

E-mail: education@erc.ua