Головна › Корпоративні бездротові мережі HP (HL047S)

Корпоративні бездротові мережі HP (HL047S)

Корпоративні бездротові мережі HP (HL047S)

АНОТАЦІЯ

Даний курс дає слухачам навички та інструменти для успішного планування, проектування, впровадження та усунення несправностей в бездротових мережа корпоративного рівня, а такоже методи інтеграції з провідний інфраструктур.

В курсі детально розглянуті бездротові корпоративні рішення, що використовують Mobility Traffic Management (MTM) і пріорітезацію бездротового трафіку. У великих сучасних компаніях бездротові мережі ростуть не тільки в розмірах, але і в складності. Планування і дизайн бездротовіх мереж часто спрощують, незважаючі на велику кількість параметрів, які необхідно врахувати, в тому чіслі радіочастотне покриття, разміщення точок доступу, число користувачів, число гостьових користувачів, потужність сигналу та інші. В якості вирішення для завдання проектування в курсі розглянуто інструмент HP RF Planner.

До важливих сторін належить і безпека. Питання номер один для CIO відносно бездротових мереж – це безпека. В курсі вельми детально розглянуті рішення відносно усунення загроз безпеки на основе політик, что дозволяють точно дотримуватись стандартів безпеки.

Курс готовит такоже кандидатів до здачі іспіту HP0-Y27 на статус HP Master ASE – Wireless Networks Implementer v1 програми сертифікації HP ExpertONE.

АУДИТОРІЯ

Партнери HP, клієнти і співробітніки, заняття розробкою, впровадження і підтрімкою корпоративних бездротовіх мереж, заснований на бездротових продуктах і ​​рішеннях HP MSM, в тому числі системні інженери, системні архітектори, співробітніки IT-відділів клієнтів, віїзні інженери та інженери тех. підтримки call-центру HP.

ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА

Рекомендовано наявність у слухача знань в обсязі однієї з Наступний сертіфікацій:

HP ASE – Wireless Networks [2011]
CCIE – Wireless certification

ЗМІСТ КУРСУ

Впровадження та налаштування корпоративних бездротовіх рішень HP
Рішення Network Operations Center (NOC) для гостьовий доступ
Mobility Traffic Manager (MTM) з одним и декількома контролерами MSM
Пошук и Усунення несправностей в функціях и рішеннях корпоративного рівня, в тому чіслі в MTM, налаштування безпеки, якості сигналу (інтерференція, проблеми взаємодії 802.11b / g / n, оптимізація бездротової мережі і проблеми, пов’язані з провідною Мережа)
Планування і дизайн бездротовіх проектів з Використання інструмантів таких, як RF Planner
Інструменти управління WLAN в продукті PCM Такі, як Mobility Manager
Пріорітезація чутлівого до затрімок трафіку на всьому шляху между бездротовім и кінцевім прістроєм
Проектування, налаштування та впровадження корпоративних рішень бездротової безпеки, что Працюють за принципом IPS / IDS

Додаткову інформацію за навчальною програмою HP в Україні ви можете отриматі на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html

Головна › Впровадження бездротових мереж HP і пошук несправностей – прискорений курс (H3K66S)

Впровадження бездротових мереж HP і пошук несправностей – прискорений курс (H3K66S)

Впровадження бездротових мереж HP і пошук несправностей – прискорений курс (H3K66S)

АНОТАЦІЯ

Даний курс дозволяє отримати знання і навички для успішного проектування, впровадження та усунення несправностей в невеликий бездротовий корпоративної мережі на основі обладнання HP. В курсі також розглянуті варіанти інтеграції з існуючою провідний інфраструктурою.

У сучасному мобільному світі бездротові мережі широко поширені в робочому середовищі, в тому числі в медичних установах, магазинах, школах, університетах. Даний курс дає міцну основу в розумінні бездротовий продуктів і рішень HP. До важливих тем варто віднести стандарти 802.11, об’єднання контролерів для високої доступності (Teaming), загальновизнані технології безпеки (WPA2, AES, і т.д.), а також основи проектування, впровадження та налаштування бездротових пристроїв HP.

Курс складається приблизно на 60% з лабораторних робіт і на 40% з лекцій та навчальних занять.

Курс також готує кандидатів до здачі іспиту HP0-Y44 на статус HP ASE – Wireless Networks Implementer v1 програми сертифікації HP ExpertONE.

АУДИТОРІЯ

Партнери, замовники і співробітники HP з досвідом від року до трьох років в області розробки, впровадження та технічної підтримки бездротових мереж на основі обладнання HP MSM, в тому числі системні адміністратори, архітектори, персонал IT-відділів, сервісні інженери HP, інженери тих. підтримки call-центрів.

ПОПЕРЕДНЯ ПІДГОТОВКА

Знання в обсязі курсу “Мережеві технології HP рівня доступу – прискорений курс / Accelerated HP Access Layer Network Technologies” HL042S (00646263)
або сертифікація не нижче HP AIS – Network Infrastructure [2011] або Cisco Wireless (CCNP) certification

ЗМІСТ КУРСУ

Знайомство з сімейством точок доступу і контролерів HP MSM
Розуміння основ бездротових мереж таких, як стандарти 802.11, антени, передавачі і характеристики Wi-Fi
Установки і настройка політик гостьового доступу
Налаштування Layer 2 і Layer 3 роумінгу
Первісна установка і настройка точок доступу і контролерів
Визначення вразливостей безпеки WLAN і методів їх усунення з використанням доступних технологій таких, як WPA2, 802.1X з локальним або зовнішнім сервером RADIUS
Налаштування високої доступності за рахунок об’єднання контролерів (Controller Teaming) і зв’язків типу бездротовий міст (Mesh)
У модулі по усуненню несправностей розглянуті проблеми, пов’язані з підключенням клієнтів, безпекою, об’єднанням контролерів. До застосовуваних інструментів відносяться InSSIDer, Network Monitor, Omnipeek.

Додаткову інформацію за навчальними програмами HP в Україні ви можете отримати на сайті: http://www8.hp.com/ua/ru/training/index.html