Шляхом Великих Даних: опановуємо HP IDOL

29.08.2016

У Навчальному Комплексі ERC у розпалі цикл тренінгів з програмного забезпечення HPE. Його напрямок обрано з найбільш перспективних – а саме Big Data. Програмний продукт має дещо шокуючу назву- IDOL! Не здригайтесь – це просто скорочення від Intelligent Data Operating Layer. А пов’язані з цим інтелектуальні алгоритми обробки даних створені у культовій компанії Autonomy, що свого часу увійшла до складу HP.

У складі групи – ті, хто вже …працює з IDOL або збирається робити це найближчим часом. Представники партнерських компаній з різних країн, замовники та співробітники HPE. Такий цикл тренінгів – перший у СНД і має велике майбутнє.

На фото – замовники з держустанов Казахстану діляться з викладачем своїми враженнями від навчання. Сертифікований інструктор та фахівець з IDOL Рікардо Рейс (на фото праворуч) зумів втиснути навчальну програму замість семи днів лише у п’ять.

Інтенсивне виконання практичних завдань додає упевненості у своїх силах. Саме так вважають представники компаній-партнерів HPE з України та Азербайджану (на фото).


Вам теж треба навчитись технологіям Big Data? Що саме вас цікавить? Виходьте на зв’язок!