І знову воркшоп для пресейлів та фахівців з продажу хмарних рішень Microsoft!

04.04.2017

Три дні, вщерть наповнені корисною інформацією та різноманітними вправами. Це, власне, той випадок, коли можна і подивитись, як ефективно використати Azure та Office 365. І дещо зробити власними руками (щоб потім бути дуже впевненим під час спілкування з замовником). І, звісно, отримати справді шикарну підготовку до перемовин з замовниками будь-якого рівня. Запрошуємо делегатів від усіх партнерських компаній, що просувають технології  Microsoft. Увага – кількість місць обмежена! Посилання на розгорнуту навчальну програму та регістрацію тут.

Відгуки учасників:

"Проведение данных тренингов замечательно сказывается на инженерах или технических пресейлах, которые раньше не сталкивались с облачными технологиями от Майкрософт (для того чтобы продать что-то, нужно хотя бы представлять зачем оно может быть необходимо заказчику).”

“Данный тренинг, по-моему мнению, можно проводить для новых партнеров МС (которые не имеют доступа к Офис 365 DemoLab) и для уже состоявшихся, но которые в виду определенных причин пока не используют Офис 365.”

“В целом впечатления позитивные, уровень всех тренингов действительно высок.”